Впровадження автоматизації у виробництві калатеї у теплиці

Priva Connext має нові розумні функції та елементи керування

Ця система дозволяє точно досягти бажаної середньої температури з точністю до десятих часток градуса протягом 24 годин, тому ви можете легко впливати на швидкість зростання врожаю.

Впровадження автоматизації у виробництві калатеї у теплиці

Більш стабільний та точний

У сучасному садівництві все спрямоване на пошук гарного балансу між максимальною віддачею, максимальною продуктивністю та оптимальною якістю врожаю. В даний час більшість людей погодиться з тим, що технологічний комп’ютер є незамінним інструментом для знаходження та підтримки цього тонкого балансу, і виробник рослин горщиків Теун Валстар з Хонселерсдейка, Нідерланди, є одним з них. Нещодавно він замінив свій технологічний комп’ютер Priva Intégro на Priva Connext. Через п’ять тижнів Valstar оцінив вплив на свої рослини калатеї із консультантом Priva Хайном Джасперсом.

“Неймовірно думати про розвиток садівництва”, – говорить Валстар, який за ці роки розширив свою компанію до гіперсучасного розплідника площею 4 га. “Я досі чітко пам’ятаю, як 34 роки тому нам доводилося відкривати вентиляційні вікна вручну”.

Валстар використовує комп’ютери Priva з того часу, як понад три десятиліття тому заснував свій розплідник. Консультант Priva Хайн Ясперс підкреслює важливу роль, яку відіграли технологічні комп’ютери у розвитку садівничого сектору: «Системи управління стають все інтелектуальнішими і все частіше забезпечують оптимальні умови для вирощування сільськогосподарських культур з мінімальним використанням води, енергії та поживних речовин».

Розумні елементи керування

За словами Джасперса, є кілька часто використовуваних нових елементів управління, які можуть стати в нагоді в розпліднику Valstar. Один із них дозволяє регулювати щілини в ситі залежно від відносної вологості (RH). Джасперс: «Найбільший недолік щілин полягає в тому, що вони призводять до нестійкого регулювання екрану, коли екран часто рухається вперед і назад. Коли відносна вологість стає занадто високою, відкривається проміжок, який збільшується в міру подальшого збільшення відносної вологості. Цей зазор не тільки знижує відносну вологість, але і призводить до зниження температури, що призводить до підвищення температури опалювальної труби; потім зазор стає меншим, і відносна вологість знову зростає. Зрештою це призводить до нестабільної температури в теплиці, температури труби та відносної вологості». Джасперс пояснює, що в покращеній схемі керування щілинами на екрані використовується «кроковий» метод. Це робиться дуже маленькими кроками із затримкою між ними, щоб сухе повітря встигло змішатися. «Якщо ви встановите вологість або температуру як уставку для щілини, наприклад, 80% або 22 ° C, відповідна абсолютна вологість (AH) стане критичною точкою. При перевищенні цього значення екран буде спрямовано відкриття; нижче цього значення екран завжди буде спрямований на закриття. Таким чином, це явно відрізняється від попереднього методу контролю свердловин та забезпечує дуже стабільну температуру та вологість повітря».

PAR контроль

Правильне висвітлення має вирішальне значення для зростання та якості врожаю. Маючи це на увазі, Джасперс пояснює виробникам калатеї контроль ФАР. Система управління PAR постійно відстежує освітлення та регулювання екранів та автоматично вносить корективи для отримання оптимальних результатів. Це хороша система, особливо при використанні двох екранів, в яких нижня тканина повинна розсіювати світло. Припустимо, що верхній екран налаштований на закриття, коли рівень випромінювання перевищить 200 Вт/м². Тоді керування PAR може підтримувати бажаний рівень PAR, гарантуючи, що нижній екран відкривається або закривається якомога рівномірніше, без його постійного руху вперед і назад. Вам потрібно встановити його лише один раз», — каже Джасперс. Потім він свідчить про зручність роботи з пусковим рядом для поливу. Це дозволяє зв’язати кілька водяних клапанів до групи, а потім налаштувати серію до 10 пусків на групу. Вони можуть відповідати рецептам або періодам поливу, що постійно змінюються, а також можна встановити умови для кожного поливу. Valstar вже використовує цю функцію: «Дуже зручно, особливо якщо вас не буде в розпліднику кілька днів».

Цілодобовий контроль температури

Valstar також задоволений контролем денної та нічної температури, який постійно контролює температуру та автоматично регулює вентиляцію та опалення для досягнення оптимальних результатів. «Ця система дозволяє точно досягти бажаної середньої температури з точністю до десятих часток градуса протягом 24 годин, тому ви можете легко впливати на швидкість зростання врожаю. Це приголомшливо.”

Нарешті, консультант Priva Джасперс виділяє зручні оглядові екрани за кожною вкладкою на комп’ютері, що управляє. «Ці екрани показують вам, чому система щось робить і вказують причину можливої несправності. Це позбавляє багатьох здогадів!»

Постачальник Priva в Україні

Наша компанія, за Вашим запитом, готова провести постачання обладнання Priva в Україну, в тому числі технічний аудит на Вашому підприємстві та запропонувати технічні рішення, які підходять під специфікацію Вашого виробництва.

ТОВ “Інтеравтоматика” офіційний імпортер обладнання Priva в Україні.

Розмитнення

Митне оформлення вантажу
(компанія-платник ПДВ)

Доставка

Постачання обладнання торгової марки Priva на територію України

Технічна допомога

Технічна допомога на всіх етапах заявки, інтеграція у виробництво

Усі послуги, що здійснюються виробником з монтажу, пуску, налагодження, калібрування та подальшого техобслуговування, здійснюються за домовленістю.

© Copyright - Agropeak - 2024